Akce

Aktuality

shop in reconstruction

Size M2 / NECK 29 - 34 cm 14 products

 • Salmon orange

  Salmon orange - brown

  Obojek vyroben z kvalitní hnědé hovězí kůže, podšitý jemnou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Zdobeno velmi kvalitním brokátem. Zapínání klasické "opaskové"   Uvedená velikost = obvodu krku vašeho psa.

  View

 • Hunting II

  Hunting II

  Kožený obojek z jedinečné kolekce obojků s rytinou... v tomto případě s motivem chrtů při lovu zajíce. Měkce polstrovaný, podšitý jemnou kůží.   © KOZENEOBOJKY.CZ / 2016

  View

 • Hunting

  Hunting

  Kožený obojek z jedinečné kolekce obojků s rytinou... v tomto případě s motivem chrtů při lovu zajíce. Měkce polstrovaný, podšitý jemnou kůží.   © KOZENEOBOJKY.CZ / 2016

  View

 • GOLD RELIEF - orange

  LIMITED EDITION Kožený obojek z jemné italské designové kůže s efektivním raženým vzorem  se zlatým nádechem. Podšitý jemnou  kůží oranžového odstínu se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade purple funny - natural / gold

  Brocade purple funny - natural /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s fialovým motivem, vyroben z kvalitní hovězí  kůže v přídorním odstínu ("béžový") , podšitý jemnou kůží zlatého odstínu se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí střapce

  View

 • Brocade purple funny - natural / creme

  Brocade purple funny - natural /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s fialovým motivem, vyroben z kvalitní hovězí  kůže v přídorním odstínu ("béžový") , podšitý jemnou krémovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí střapce

  View

 • Brocade creme

  Brocade CREME

  Kožený obojek zdobený krémovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí přírodní (světle hnědé)  kůže, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • SILVER SQUARE

  SILVER SQUARE

  Kožený obojek z hovězí kůže zdobená stříbrnou kůží . Podšitý jemnou  černou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade brown funny - natural / brown

  Brocade brown funny - natural /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s hnědo-červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí  kůže v přídorním odstínu ("béžový") , podšitý jemnou hnědou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade brown funny - black / cappuccino

  Brocade brown funny - black /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s hnědo-červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí černé kůže, podšitý jemnou  kůží-teletinou v odstínu cappuccino se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade allover red star - red / black

  Brocade allover red star - red /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s červeným motivem po celé ploše, vyroben z kvalitní hovězí červené kůže, podšitý jemnou černou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade all red

  Brocade all red

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí červené kůže, podšitý jemnou červenou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade red funny - black / beige

  Brocade red funny - black / beige

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí černé kůže, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  View

 • Brocade red funny - black / gold

  Brocade red funny - black / gold

  Kožený obojek zdobený brokátem s červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí černé kůže, podšitý jemnou kůží ve zlatém odstínu. Zahnuté okraje podšívkové kůže zajišťují pohodlí a příjemné nošení

  View