Akce

Aktuality

     !! PROSÍM POZOR !!     


Na eshopu probíhá rekonstrukce a aktualizace. Mějte prosím strpení...


Pro upřesnění dodací lhůty nás neváhejte kontaktova telefonicky či emailem.


Děkujeme za pochopení

Zuzana & Petr


Vel. L / obvod krku 33 - 38 cm 18 druhů zboží

 • Brocade LEVANDER STAR

  Kožený obojek zdobený levandulově fialovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí kůže přírodního odstínu, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • Brocade LEVANDER STAR

  Kožený obojek zdobený levandulově fialovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí kůže přírodního odstínu, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • Hunting II

  Hunting II

  Kožený obojek z jedinečné kolekce obojků s rytinou... v tomto případě s motivem chrtů při lovu zajíce. Měkce polstrovaný, podšitý jemnou kůží.   © KOZENEOBOJKY.CZ / 2016

  Zobrazit

 • Brocade creme

  Brocade CREME

  Kožený obojek zdobený krémovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí přírodní (světle hnědé)  kůže, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • Brocade beige meadow LUXURY

  Brocade beige meadow

  Kožený obojek zdobený béžovým brokátem s lučním kvítím, vyroben z kvalitní hovězí přírodní (světle hnědé)  kůže, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • GOLD RELIEF - cognac

  LIMITED EDITION Kožený obojek z jemné italské designové kůže s efektivním raženým vzorem  se zlatým nádechem. Podšitý jemnou kůží odstínu "koňak" se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • Disco orange

  Disco orange

  LIMITED EDITION Kožený obojek zhotoven z přírodní (světle hnědé) hovězí kůže síly 2mm, potažený tenkou italskou designovou kůží , se třpytivým duhovým efektem na slunci. Podšitý jemnou oranžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • PINK RELIEF

  PINK RELIEF

  LIMITED EDITION Kožený obojek z jemné italské designové kůže s efektivním raženým vzorem  s narůžovělým nádechem. Podšitý jemnou oranžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • Brocade beige - natural / creme

  Brocade beige - natural / creme

  Kožený obojek zdobený béžovým brokátem, vyroben z kvalitní přírodní (světle hnědé)  hovězí kůže, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí střapce.

  Zobrazit

 • Brocade red-baige

  Brocade red-baige

  Kožený obojek zdobený červeno-béžovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí červené kůže, podšitý jemnou béžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí střapce

  Zobrazit

 • Brocade PINK - black

  Brocade PINK - black

  Kožený obojek s růžvým brokátem. Obojek vyroben z kvalitní hovězí kůže, podšitý jemnou růžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí střapce

  Zobrazit

 • Brocade LEVANDER - black / grey

  Brocade LEVANDER - black / grey

  Kožený obojek zdobený levandulově fialovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí hnědé  kůže, podšitý jemnou šedivou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí střapce

  Zobrazit

 • Brocade brown funny - natural / cappuccino

  Brocade brown funny - natural /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s hnědo-červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí přírodní (světle hnědé) kůže, podšitý jemnou  kůží-teletinou v odstínu cappuccino se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. Ve spodní části poutko pro připnutí...

  Zobrazit

 • Brocade brown funny - brown / cappuccino

  Brocade brown funny - brown /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s hnědo-červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí hnědé kůže, podšitý jemnou  kůží-teletinou v odstínu cappuccino se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení. (na obrázku vlevo)

  Zobrazit

 • Brocade brown funny - black / cappuccino

  Brocade brown funny - black /...

  Kožený  polstrovaný obojek zdobený brokátem s hnědo-červeným motivem, vyroben z kvalitní hovězí černé kůže, podšitý jemnou  kůží-teletinou v odstínu cappuccino se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • Brocade Purple dark / black

  Brocade Purple dark / black

  Obojek vyroben z kvalitní hovězí kůže, zdobený tmavě fialovým brokátem. Polstrovaný, podšitý jemnou černou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • BROKADE PINK

  BROCADE PINK

  Kožený obojek s růžvým brokátem. Obojek vyroben z kvalitní hovězí kůže, podšitý jemnou růžovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.

  Zobrazit

 • BROCADE TYRKYS

  BROCADE TYRKYS

  Kožený obojek zdobený tyrkysovým brokátem, vyroben z kvalitní hovězí černé kůže, podšitý jemnou tyrkysovou kůží se zahnutými okraji, zajišťující pohodlí a příjemné nošení.  

  Zobrazit